Oferta

UWAGA! UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE SKLEP BĘDZIE NIECZYNNY OD 16 LIPCA 2014 DO 4 SIERPNIA 2014 Z POWODU PRZERWY URLOPOWEJ. ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE W TYM CZASIE BĘDĄ REALIZOWANE PO 4 SIERPNIA 2014.

ZAPRASZAMY DO NASZYCH DYSTRYBUTORÓW: http://www.prodig-tech.pl/dystrybucja.htm

ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY.

 

Firma Prodig Tech jest producentem samochodowych mierników grubości lakieru. Witamy w naszym firmowym sklepie internetowym.

 

Miernik lakieru jest niezbędnym urządzeniem podczas dokonywania zakupu samochodu. 90% samochodów używanych ma jakieś mniejsze bądź większe naprawy blacharsko-lakiernicze. Oczywiście większość sprzedawców nie przyznaje się do tego faktu, twierdząc, że auto jest bezkolizyjne a co gorsze - bezwypadkowe. Należy pamietać, że nawet niegroźnie wyglądająca stłuczka może bardzo poważnie uszkodzić samochód. Należy zadać sobie pytanie czy chcemy kupić taki samochód, jeżeli tak to spokojnie możecie Państwo opuścić tą stronę, w innym wypadku zachęcamy do zakupu miernika lakieru.

 

Produkujemy kilka rodzaji mierników, możemy podzielić je ze względu na rodzaj badanej blachy:

- blachy stalowe;

- blachy stalowe + aluminiowe;

 

oraz ze względu na rodzaj sondy:

- sonda wbudowana;

- sonda na przewodzie.

 

Szczegółowy opis mierników znajduje się w sklepie internetowym.

 

Mierniki można nabyć również u naszych dystrybutorów:

DYSTRYBUTORZY MIERNIKÓW

 

Produkcją elektroniki zajmujemy się od początku istnienia firmy, czyli od 2006 roku. Cały proces produkcyjny przebiega w sposób profesjonalny, posiadamy linię automatów montażowych, dzięki temu nasi klienci mogą cieszyć się wysoką jakością naszych produktów. Wszystkie nasze produkty posiadają pisemną gwarancję producenta.